Klasyczne listwy przypodłogowe ORAC

Listwy przypodłogowe – ale jakie?

Może się wydawać, że wybór listew przypodłogowych jest prostym zadaniem, jednak na rynku obecnie jest tyle możliwości, że można zastanawiać się tygodniami. Jakie listwy wybrać, aby później nie żałować?

Czym kierować się podczas wyboru listew przypodłogowych?
Listwy przypodłogowe mogą wydawać się mało istotnym szczegółem, jednak warto poświęcić trochę czasu na ich zakup, aby stanowiły spójną całość z aranżacją wnętrza. Jakie listwy będą dobrym wyborem? Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na ich rozmiar i kształt, poza tym kluczowy będzie także ich kolor. Jeżeli nie chcemy kombinować, to bardzo dobrze sprawdzą się klasyczne listwy przypodłogowe ORAC, które są dostępne w wielu kolorach. Należy dopasować je do koloru ścian lub podłogi, można wybrać maksymalnie o ton ciemniejsze, ale nie mogą się za bardzo odróżniać. Listwy przypodłogowe powinny być uzupełnieniem podłogi i ściany.

Można wybierać spośród modeli wykonanych z drewna, MDF, dostępne są także listwy metalowe, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Ważne jest to, aby wybrane listwy były praktyczne, wytrzymałe i dopasowane do wystroju naszego domu lub mieszkania. Dzięki temu będą elementem dopełniającym aranżację.

About the author