Projekty indywidualne, architekt Warszawa

Ostatnio, oto stanęłam przed takim dylematem, czy kupić dom, czy też go zbudować od podstaw. Po kilku przemyśleniach i rozmowach z najbliższymi, jednak zdecydowałam się na budowę, tym bardziej, że posiadam środki na realizację. Decyzja zapadła, działka kupiona, teraz tylko potrzebny mi był architekt warszawa.

Jeden ze znajomych polecił mi kogoś zaufanego. Umówiłam się na spotkanie, omówiliśmy wszystkie szczegóły i teraz wystarczyło tylko czekać na upragniony projekt. Pracownia architektoniczna, która wykonuje dla mnie projekt jest jedną z najlepszych w mieście. Wykonuje wyłącznie autorskie projekty indywidualne. Znajomy dobrze wiedział kogo ma polecić. Atutem pracowni jest projektowanie ujeżdżalni. Ta kwestia też mnie interesowała, ponieważ od dawna marzył mi się dom z własną stajnią i ujeżdżalnią. W końcu moje marzenia i to już w niedługim czasie mogły stać się rzeczywistością. Kiedy zobaczyłam projekt byłam mile zaskoczona. Wszystko wyglądało tak jak sobie wymarzyłam. Pod uwagę były wzięte wszystkie aspekty.

Okazało się, że mogę mieć piękny dom, który wcale nie będzie taki drogi, bowiem zostały zastosowane różne oszczędne rozwiązania, z czego byłam bardzo zadowolona. Poza tym sam projekt nie był strasznie drogi.

About the author